При Архікатедральному соборі відбувся християнський дитячий табір

Нещодавно при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, що у місті Івано-Франківськ, завершився літній дитячий християнський табір «Веселі канікули з Богом».

Провідником та організатором дитячого табору став о. Тарас Дзяйло, директор катехитичної школи «Воскресіння», що діє при соборі. Про це інформують на фейсбук-сторінці святині.

До табору приєдналися понад 60 дітей, віком від 6 до 15 років. Щоб створити для учасників цікавий та насичений простір, керівнику допомагали кількадесят аніматорів — учасники та учасниці школи християнського аніматора, а також брати-семінаристи, які навчаються в Івано-Франківській духовній семінарії ім. свщмч. Йосафата.

Основною метою літнього табору стало виховання християнських чеснот у душах дітей. Центром уваги молоді став образ Ісуса, щоб діти вчилися бути подібними до Нього, своїми вчинками та намірами.

Кожен день табору розпочинався із руханок та бансів, щоб «зарядити» малечу на ввесь день. Також діти й аніматори разом співали пісні під музичний супровід на духовну тематику.

Згодом дітвора й молодь прямували до каплиці у катехитичну школу, де для них відбувалися богослужіння — Божественні Літургії або молебні, які провадив о. Тарас. Хлопці мали змогу прислуговувати біля вівтаря, а аніматори та інші діти супроводжували моління чудовим співом.

Пізніше о. Тарас, аніматори й брати-семінаристи, зокрема Богдан Шелепко, Тарас Сінігур, Іван Хоміцький, Віта Цапей та Вероніка Дякун проводили катехизації на цікаві й пізнавальні теми для кількох груп дітей за різними віковими категоріями. Темами розмови стали «Божа Любов», «Гріх», «Спасіння в Ісусі», «Віра» та «Святий Дух».

Опісля відбувалися різні спільні ігри, квести, банси, майстер-класи та естафети, також дітлахи кидалися водяними кульками та фарбами холі,а на завершення їх чекала пінна вечірка.

Крім цього діти мали нагоду відвідувати різні творчі гуртки, демонстуючи свої здібності та вміння та представляли свої команди іншим учасникам.

«Ось ми й завершили наш табір, він був дуже гарний! Я думаю, що він всім сподобався. Дякую Богові, що допоміг нам усім чудово провести час — і дітям, і аніматорам», — зазначив о. Тарас Дзяйло.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ