На парафії Вознесіння Господнього м. Івано-Франківська провели дитячий табір

У період із 21 по 27 серпня на парафії Вознесіння Господнього, що у м. Івано-Франківську, Південного протопресвітеріату, відбувся традиційний літній табір «Канікули з Богом — 2023».

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Іван Сас, парох парафії.

Щоденний таборовий день розпочинався спільною молитвою Божественної Літургії, яку для дітей провадили священники парафії: отець-парох Іван Сас та отець-сотрудник Андрій Заліський.

Наступним важливими частинами програми були катехизаційні науки, в часі яких діти роздумували над притчами, якими Ісус старався пояснити людям правду про Бога, про небо і пекло та про те, як справді бути правдиво духовними людьми.

Після катехизації аніматори табору організовували для дітей різноманітні естафети, ігри, квести й, звичайно, веселі банси.

Слід зазначити, що аніматорами на таборі були учасники молодіжної парафіяльної спільноти «Метаноя», які заздалегідь ретельно готувалися, аби цей час для учасників був цікавим, веселим та корисним.

«Також до табору були запрошені гості. Це були люди різноманітних професій, важливість праці яких ми особливо зрозуміли в часі війни. Тож до дітей парафії завітали медики екстреної медичної допомоги, патрульна поліція міста, рятувальники ДСНС та наші мужні Воїни. Також діти й самі мали змогу побувати у гостях в комунального підприємства ”Електроавтотранс” та у волонтерському хабі Мальтійської служби допомоги м. Івано-Франківська», — зазначив о. Іван Сас.

Завершився табір недільною подячною Літургією, в часі якої всі дякували Богу та Захисникам за чудовий час табору, який у серцях всіх залишив теплий літній слід.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ