«Покликання людини — бути вухом, а не словом»: для вчителів Католицького ліцею провели дводенні реколекції

Нещодавно вчителі Католицького ліцею святого Василія Великого повернулися з дводенних реколекцій, які у Львові в Патріаршому домі провадив для них викладач Школи духовного проводу «Єлиазар» — о. д-р Михайло Станчишин, SJ (ордену Товариства Ісуса — єзуїтів).

Про це пишуть на офіційній фейсбук-сторінці Католицького ліцею.

Час тиші й глибоких роздумів над темою зустрічі з Богом, її важливості в житті кожного християнина та особистої дружби з Христом дозволив вчителям ще більше відкрити своє серце і шукати відповідь на запитання: «Ким для мене є Христос та чи готовий я Його зустріти вже сьогодні?».

«Можна багато знати про Христа, але так ніколи і не мати зустрічі з Ним. Ісус готовий до зустрічі з усіма: грішникам, митарями, фарисеями, однак не всі готові зустріти і прийняти Його», — наголосив реколектант.

Кожен присутній застановився над тим, щоб зрозуміти, хто є людиною «зустрічі» в Його житті і чи стали вчителі такими людьми «зустрічі» для своїх ближніх, особливо для дітей, які вже ось-ось повернуться за шкільні парти.

«Учителі отримали чудову можливість не лише спільно молитися, приступити до святих Тайн, побувати на духовній розмові з отцем Михайлом, переглянути чудовий фільм «Воскресіння», але й зміцнитися Божою благодаттю напередодні нового навчального року, щоб ділитися цією благодаттю з дітьми», — йдеться в дописі.

На завершення реколекцій директор ліцею о. Маркіян Букатчук подякував о. Михайлу за глибокі, якісні та дуже важливі науки.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ