Поблизу Архікатедрального собору відбулася роздача сертифікатів на покупку необхідних товарів

У вівторок, 30 травня, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ у рамках італійсько-українського проєкту «Разом з Україною» вкотре надала допомогу людям, які проживають на території Центрального протопресвітеріату міста Івано-Франківська.

Роздача відбулася поблизу Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, що у місті Івано-Франківськ. Цього разу людям надали сертифікати на покупку найнеобхідніших речей — продуктів харчування та засобів гігієни.

Усього вдалося роздати 570 ваучерів на покупку продуктів та 440 на засоби гігієни. Номінал кожного ваучера — 500 гривень, а одна сім’я з чотирьох людей, зазвичай, отримувала п’ ять сертифікатів на продукти та чотири на побутові товари.

Люди кажуть, що дуже вдячні за підтримку, яку їм протягом усього часу надає проєкт «Разом з Україною»:

«Ми виїжджали з Харкова 24 лютого, «наввипередки» з танками. Але нас тут прийняли і дуже нам допомогли».

Серед тих, хто отримали допомогу, є й пані Оксана, яка ще донедавна жила у місті Бердянськ, зараз він окупований росіянами. Жінка каже, що досі не може говорити про те, як вони виїжджали з дому, але Івано-Франківськ їх тепло прийняв:

«Нам дуже подобається Івано-Франківськ та тутешні люди. Мої дітки вже тут влаштувалися — пішли в школу й садочок. Тут записалися до сімейного лікаря. Приємне відношення людей до нас, тому надалі плануємо залишатися в Івано-Франківську, бо не знаємо, що буде потім», — ділиться жінка.

Стояла в черзі й майже трирічна Олександра, яка причарувала усіх. Її мама, пані Лілія, також розповіла свою історію:

«З Харкова на захід України ми їхали 7 днів — з маленькою дитиною в комендантську годину пересуватися не можна, тож у кожному населеному пункті нас приймали у себе вдома різні люди. Спочатку жили в місті Коломия, тепер в Івано-Франківську. Перший місяць я не знала куди йти і до кого звертатися, а згодом знайшлись люди, які нам допомогли, привезли речі для донечки та такий потрібний нам дитячий візочок. Я не можу описати емоції, які тоді відчувала, але з цими людьми досі дружимо».

Загалом, цього разу допомогу отримали близько 500 людей.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ