«Пасіка любові-3»: Карітас івано-Франківської Архієпархії УГКЦ втретє провів акцію для діток Героїв

Нещодавно, вже втретє відбувся ресурсний захід для дітей загиблих Героїв «Пасіка любові», який організовує БФ «Карітас Івано-Франківської Архієпархії  УГКЦ». Цього разу акцію провели у форматі духовно-пізнавальної мандрівки.

До «Пасіки любові-3» доєдналися 31 дитина віком від 7 до 17 років та 5 матерів, не лише з Прикарпаття, але й з інших регіонів. Про це Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ пише на офіційній фейсбук-сторінці.

Спершу з юними мандрівниками зустрівся о. Володимир Чорній, директор благодійного фонду, який поспілкувався з дітьми та настановив їх на гарну поїздку.

Відтак діти вирушили в дорогу — першим пунктом призначення став Крилос, де усіх чекала мандрівка слідами Галицьких князів по легендарному Золотому Тоці та Крилоській горі.

Згодом присутні мали змогу молитися молебень біля Крилоської чудотворної ікони, яка знаходиться у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, збудованому ще в XI столітті. Опісля цього настоятель храму о. Ярослав Жолоб розповів дітям цікаву історію галицьких земель.

Наступною локацією, яка особливо відгукнулася у дитячих серцях, став центр реабілітації диких тварин, де рятують хворих чи скалічених тварин.

Продовжили відпочинок у творчому руслі. На території Галицького замку, серед мальовничих краєвидів, дітки та батьки мали заняття з психологами — грали спортивні та настільні ігри, брали участь у різноманітних майстер-класах та малювали картини нетрадиційними художніми методами.

««Пасіка любові» — це надія та віра, підтримка й допомога, добро душі та любов серця, щирі посмішки і теплі обійми, емоції й спогади, вдячність та милосердя. Разом ми здатні творити добрі справи та долати всі складнощі!», — діляться організатори.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ