![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/363309787_607363961527391_5212681978088577089_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/363309787_607363961527391_5212681978088577089_n.jpg)
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці парафії.
«Цього спекотного дня всі парафіяни — і дорослі, і малі частували улюблені ласощі літньої пори. А кошти, які ми зібрали, будуть передані військовим, які нас захищають», — зазначають організатори.
Благодійники також висловлюють щиру подяку всім, хто долучився до доброї справи, зокрема ТМ «Jeremy», парафіяльній спільноті «Українська молодь — Христові», молодіжній спільноті та кожному, хто своєю пожертвою наближає нас до перемоги.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ