Для молоді Ямниці провели відпочинковий табір у Карпатах

З 16 по 22 липня молодь парафії святого Миколая, що у с. Ямниця, Єзупільського протопресвітеріату, мала можливість відпочити та активно провести час у християнському таборі, який відбувся у с. Яблуниця.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Ярослав Рожак.

«Час з Богом та друзями, час для молитви та роздумів, час ігор і пісень, час спокою і сміху та багато іншого.Так можна сказати про наш християнський виїзний табір в гори у с. Яблуниця», — зазначає священнослужитель.

Упродовж табору діти, віком від 12 до 16 років мали можливість побути разом на свіжому гірському повітрі, відпочити та наповнитися позитивними емоціями.

Відпочинковий табір для юних учасників організував о. Ярослав Рожак спільно з п. Ольгою Рожак та аніматорами — семінаристом бр. Віталієм Худзіком та Діаною Петрів.

Ці дні були насправді незабутніми та насиченими: щоденна Літургія та молитва на вервиці, катехизація, похід на гору Хом’як, святкування днів народження, ігри, пісні, банси, майстер-класи, квести, спортивні та водні естафети, вечірні розмови та ще багато іншого.

«Це все допомогло всім нам наблизитися до Бога та скріпило нашу дружбу. Дякуємо Богу та нашим Воїнам, що в час війни дарують нашим дітям миті дитинства. Адже за час війни ми всі стали дорослими не на свій вік», — розповідає душпастир.

«Щиро дякуємо Вам, п. Олю та о. Ярославе, за чудовий відпочинок з нашими дітьми. Кожен день у таборі не був схожий на інший, все було гарно організовано. Також дуже дякуємо аніматорам, які брали участь у проведенні табору. Діти отримали багато цікавих вражень, вони дуже задоволені та щасливі. Миру, спокою, перемоги та Божої опіки всім нам!», — висловлюють подяку батьки учасників заходу.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ