Особливий Святий Вечір: Митрополит Володимир розділив Святу Вечерю з дітьми, позбавленими опіки

В день Навечір’я Різдва Христового, 6 січня, вперше в приміщенні Католицького ліцею св. Василія Великого провели Святий Вечір для дітей, які позбавлені батьківської опіки. Захід відбувся з ініціативи Служби у справах дітей виконавчого комітету міської ради спільно з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ.

На різдвяну вечерю завітали Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, міський голова пан Руслан Марцінків, заступник міського голови пан Олександр Левицький, о. Ярослав Рохман, а також представники служби у справах дітей, керівник Центру соціально-психологічної реабілітації та сестри-монахині з «Містечка Милосердя Святого Миколая».

Розпочали святкову трапезу з колядки «Бог Предвічний». Наслідуючи українську різдвяну традицію, першу ложку куті скуштував Митрополит Володимир і уділив своє архієрейське благословення усім присутнім.

«Приходить час святої хвилини, яку ми ще з дитинства дуже чекаємо – Святий Вечір. Такий потаємний і важливий для всіх нас. Ми всі сини й доньки Ісуса Христа, який казав нам бачити Його в інших людях. Нехай цей Божий мир і любов завжди перебувають в наших серцях. Щоб ні на одному українському столі не забракло їжі, щоб ми мали всього вдосталь. Хай Господь благословляє всіх Вас!» – побажав Владика Володимир.

Близько 50 дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації та благодійного «Містечка Милосердя» стали учасниками Святої вечері.

«Наша громада є християнською, тож сьогодні започатковуємо нову традицію. Адже дуже важливо перед Різдвом пам’ятати про всіх. Не існує чужих дітей, всі діти – наші. Нехай Христос дарує нам всі ласки, і своє благословення!», – сказав очільник міста Руслан Марцінків.

На столі дітей та гостей чекала справжня різдвяна вечеря з 12 страв – кутя, голубці, вареники з маком, вареники з капустою, страви з риби та грибів.

«Ми завжди готуємося до свят, і в цей день збираємося родинами. Хотілося разом зробити так, щоб соціально-незахищені верстви населення теж відчули святкову радість Різдва, адже ми всі одна велика християнська родина», – наголосив на важливості подібних заходів Митрополит Володимир.

Між тим, присутні насолодилися чудовими колядками у виконанні учнів вокальної школи, а усі діти отримали невеликі подарунки.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ