«Нова домівка любові»: Владика Микола Семенишин освятив новий шелтер Карітасу Коломийської Єпархії УГКЦ

У п’ятницю, 2 червня, Карітас Коломийської Єпархії УГКЦ відкрив свій десятий, ювілейний прихисток для вимушено переселених осіб. З цієї нагоди на урочисте відкриття прибув Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Як зазначають у пресслужбі Коломийської Єпархії УГКЦ, 25 лютого 2022 року БО «Карітас Коломия» запустив роботу свого першого прихистку.

«Нам би не хотілося мати такий ювілей. Адже ці будинки можуть служити для чогось іншого: катехизації дітей, літніх таборів, середовища соціалізації різних людей. Нам би не хотілося приймати людей страждаючих від війни, тому що це є велике горе, яке ми попри все мусимо ділити з ними. Декілька днів тому Блаженніший Святослав на презентації книги сказав, що якщо десь в іншій частині України падають снаряди й через це гинуть люди, а в нас у той момент не здригається з ними серце, ми не зможемо перемогти. І оце відкриття шелтера є порухом нашого серця», — каже директор БО «Карітас Коломия» о. Сергій Триф’як.

Цей шелтер розташований у м. Коломия, на вулиці Івана Франка. Проживати в ньому зможуть 30 осіб похилого віку. Все обладнання підлаштовується під потреби літніх, які потребують стороннього догляду. Створити таке комфортне та затишне місце вдалося завдяки проєкту «Прихисток для найбільш вразливих людей літнього віку» за підтримки Caritas Österreich Österreichische Entwicklungszusammenarbei та «Карітас Україна».

Освятити нове помешкання для бенефіціарів «Карітас Коломия» приїхав Владика Микола Семенишин.

«Прошу всіх працівників цього шелтера прикрашати його стіни любов’ю, як це робив Ісус. Служіть людям, бачачи в кожному дитину Божу. А мешканців цього прихистку мусять відповідати любов’ю на любов. Бо як каже мій добрий приятель: “Якщо я за щось не подякував — це не може вважатись моїм”», — звернувся у вітальному слові Архієрей.

На відкриття також завітало численне духовенство Коломийської Єпархії УГКЦ, міський голова Коломиї Богдан Станіславський, представники районної та обласної адміністрації, а також пані Людмила Непийвода, Ірина Трачук, Любов Михайлишин, Галина Курницька.

«З Божим благословенням, добрими намірами та найкращими людьми поруч проводимо своє служіння», — кажуть у пресслужбі Карітасу Коломийської Єпархії УГКЦ.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ за матеріалами пресслужби Коломийської Єпархії УГКЦ