Мальтійська служба допомоги вручила випускникам перші «валізи у майбутнє»

У середу, 31 травня, волонтери Мальтійської служби допомоги завітали на свято останнього дзвоника до Печеніжинської спеціальної школи, де вручили випускникам «валізи у майбутнє» — валізи, що містять найнеобхідніші речі для самостійного життя.

Вперше акцію «Валіза у майбутнє» провели ще у 2018 році. Цьогоріч допомогу мають отримати 63 випускники спеціальних інтернатних закладів Івано-Франківської області.

Про це інформують на офіційній фейсбук-сторінці Мальтійської служби допомоги.

Також за успіхи у навчанні чи особливі спортивні або мистецькі досягнення серед випускників буде обрано п’ять найкращих, яким Мальтійська служба допомоги виплачуватиме стипендії протягом 2023-2024 навчального року.

Першими учнями, які цього року отримали валізи, стали випускники Печеніжинської спеціальної школи. Святкову лінійку розпочали зі спільної молитви, яку провів капелан Мальтійської служби допомоги — о. Андрій Заліський.

«Ми вклали у валізи найбільш необхідні у повсякденному житті предмети, але не вклали туди ваші добрі наміри, побажання, настанови вчителів та хороших друзів — це Ви маєте вкласти самі. Також пам’ятайте про те, що маємо бути гідними громадянами нашої держави!», — мовив до випускників о. Андрій.

Довідково:

7, 14 та 21 травня у центрі Івано-Франківська, поруч з Архікатедральним і Митрополичим Собором Воскресіння Христового, волонтери Мальтійської служби розклали виставку фотографій випускників однієї зі спеціальних шкіл, які беруть участь в акції «Валіза у майбутнє».

Під час виставки всі бажаючі могли дізнатись деталі акції, скласти свої пожертви та познайомитись з її учасниками. Так, завдяки щедрим пожертвам жертводавців під час виставок мальтійцям вдалось зібрати 70 608 грн.

Щоб долучитися до формування стипендійного фонду, можна скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської служби допомоги за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Лесі Українки 1, або за реквізитами:

БО «Мальтійська Служба Допомоги»
код ЄРДПОУ 25683158
Акція “Валіза”.Без ПДВ.
АТ КБ Приватбанк МФО 305299
IBAN UA893052990000026009025500954
Картка Приватбанку 5169335101336010

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ