«Нехай цей храм стане дверима Царства Божого», — Митрополит Володимир під час освячення каплиці у Старуні

У суботу, 29 квітня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив Чин освячення новозведеної каплиці Благовіщення Пречистої Діви Марії у Відпустовому центрі блаженного священномученика Симеона Лукача, що у с. Старуня.

У часі освячення каплиці Митрополит виголосив проповідь, у якій мовив:

«Сьогодні ми вперше зайшли у цей прекрасний храм, який є Домом Божим. Ми посвятили його Благовіщенню Пречистої Діви Марії. Нехай цей храм дає благу вістку завтрашньому дню для кожного з нас, для нашої Батьківщини – України, щоб настав той світлий день, якого ми чекаємо, задля якого ми просимо Всевишнього Господа. І так воно станеться!».

«Нині, стоячи у цьому святому храмі, нам потрібно дякувати Богу за Його велику любов до нас, за дар життя, за наше здоров’я! У сьогоднішній день ми заносимо молитви й за тих людей, які працювали над тим, щоб була ця прекрасна святиня. Заносимо молитву подяки за всіх жертводавців, які полюбили це святе місце на прославу блаженного Симеона та з любові до Господа! Кожна Ваша пожертва стала ось цим прекрасним храмом», — зазначив Архієрей.

А відтак Владика подякував усім хто спричинився до побудови святині. Зокрема архітекторам та будівельникам, а також священнослужителям, які щоденно в ній моляться спільно із людьми.

Владика побажав, щоб цей храм став місцем лікування людських душ та додав, що тут вірні будуть по-особливому проставляти Божу Матір та молитися до неї.

Далі преосвященний Єпископ звернувся до присутніх:

«Віддаємо всіх Вас під опіку Пресвятої Богородиці. Під її проводом та захистом будемо почуватися добре на цій землі. Нехай Пресвята Богородиця буде близько до кожного з нас, допомагає у цьому земному житті, утверджує нашу віру. Нехай цей храм стане тими дверима Царства Божого, адже чуємо молитву, духовну пісню, як святі ангели Прославляють Всевишнього Бога на небі. Тож і ми прославляймо тут нашого Господа! Залишімо всі наші думки й праці, наш сум поза храмом. Нехай у післяпасхальному часі воскресає душа кожної людини», — закликав Митрополит Володимир.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ