На парафії святого пророка Іллі міста Івано-Франківська відзначили храмовий празник

У середу, 2 липня, на парафії святого пророка Іллі, Східного протопресвітеріату м. Івано-Франківськ, відбулася урочиста подія — відзначення храмового празника, адже саме цього дня наша Церква вшановує пам’ять святого пророка Іллі.

З цієї нагоди у храмі відбулася урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Річард Горбань, а співслужив йому сотрудник — о. Володимир Войтович.

Богослужіння своїм співом супроводжував парафіяльний хор “Відлуння неба”.

У часі моління із проповіддю до вірних звернувся парох о. Річард, який розважав над постаттю святого пророка Іллі.

Після Літургії всі присутні молилися “Боже Великий, Єдиний” за Україну, а згодом лунало Многоліття для всіх парафіян, жертводавців та міської влади. 

Опісля п. Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська, подякував священнослужителям та вірним храму за спільну молитву, соціальне служіння парафіяльної спільноти, а також за її розвиток.

Відтак всі вийшли на церковне подвір’я, де відбувся Чин освячення води, а згодом душпастирі освятили нову статую св. пророка Іллі.

«Вітаю громаду з храмовим празником! Дякую Богові за можливість сьогодні бути в цьому храмі. Дякуємо Захисникам за те, що можемо помолитися в українському тилу. Хочемо сьогодні попросити ласки в Господа Бога, щоб настала якнайшвидше перемога, щоб всі повернулися живі та неушкоджені! Дякую о. Річарду, о. Володимиру за служіння, за живу парафію. За те, що тут не просто постійно є молитва, а й соціальне служіння», — висловив вдячність міський голова парафіяльній громаді.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ