![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/384749332_614668124206936_4719436277237879903_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/384749332_614668124206936_4719436277237879903_n.jpg)
Про це зазначають на офіційній фейсбук-сторінці парафії.
Після святкової Божественної Літургії грамоту про призначення о. Ігоря на посаду адміністратора парафії зачитав протопресвітер Північний прот. Іван Яковлюк.
Опісля о. Ігор склав щиру подяку Архієпископу і Митрополиту Івано-Франківському Владиці Володимиру Війтишину та всім присутнім, закликавши прийняти його у парафіяльну спільноту.
«Щиро вітаємо о. Ігоря і бажаємо йому ревного й святого служіння на нашій парафії», — йдеться у дописі на парафіяльній сторінці.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ