![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_21-30-41.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_21-30-41.jpg)
Допомогли діткам втілити ініціативу адміністратор храму Покрови Пресвятої Богородиці о. Михайло Міхней, пані Ольга Крайник та керівники гуртків декоративного мистецтва.
Спочатку у храмі відбулася Божественна Літургія, а згодом поблизу церкви вірні мали можливість купити вироби діток: декор для дому до Великодня, різноманітні крашанки та прикрашені гілочки верби.
«Справи милосердя є справами практичної любові, завдяки яким ми йдемо на допомогу ближньому в його тілесних і духовних потребах», — вважають організатори.
Юні волонтери поділилися, що всі кошти з продажу направлять для лікування наших поранених Захисників.
Повідомив о. Михайло Міхней