![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_20-31-39.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-02_20-31-39.jpg)
Особливе великопісне моління провела молодіжна спільнота храму, зокрема діти й молодь парафії Різдва Христового. Ініціатором Хресної дороги став парох храму о. Василь Смицнюк, а також бр. Сергій Копачинський.
Вся спільнота вірних разом із дітьми могла розважити над темою «Хресна дорога моєї України», де кожна стація асоціюється з сьогоденням нашої держави в умовах війни.
На завершення всі присутні у храмі спільно помолилися духовний гімн України “Боже Великий Єдиний”.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ