На парафії с. Сілець освятили автомобіль для українських військовослужбовців

Нещодавно на парафії Різдва Христового, що у с. Сілець Єзупільського протопресвітеріату, освятили службовий автомобіль для потреб українських захисників.

Завдяки добрій співпраці парафіян храму Різдва Христового, парафіян УГКЦ міста Катовіце, що в Італії, а також Петра Кормила волонтери придбали та довели до технічного стану автомобіль для виконання бойових завдань 102 окремої бригади 75 батальйону.

Після Божественної Літургії, яка відбулася 28 листопада, о. Василь Смицнюк, парох храму, здійснив Чин освячення службового автомобіля. На події були присутні чисельно зібрані парафіяни та місцева влада.

За підтримки сільського голови Ямницької сільської ради п. Романа Крутого і парафіян сіл Сілець, Стриганці та Довге даний автомобіль разом з гуманітарною допомогою доставили та передали нашим захисникам на передову.

Доставку транспортного засобу на фронт здійснили о. Василь Смицнюк, п. Михайло Ковальчук, а також волонтер Міжнародного фонду «Україна відкрите серце» п. Ярослав Деркач.

«На фронт бойових дій ми також передали різноманітні страви домашньої кухні та випічку, які були власноручно приготовлені парафіянами сіл Сілець, Стриганці та Довге для 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців та інших військовослужбовців ЗСУ», — зазначив о. Василь.

Повідомив о. Василь Смицнюк