На Ясній Горі у Гошеві відбувся молитовний табір для жінок

З 13 по 16 червня на Ясній горі у Гошеві відбувся табір для жінок, метою якого стала духовна віднова та відпочинок від щоденних обов’язків. Основою табору став вислів Митрополита Андрея Шептицького: «Кожне слово молитви — це двері чи віконце в небо».

Участь у таборі взяли 43 учасниці з різних регіонів України, зокрема з Івано-Франківщини, Львівщини, Вінниччини та Донеччини. Про це на своїй фейсбук-сторінці пише о. Йосафат Бойко, ВС. Священнослужитель разом з о. Йосафатом Хаймиком, ЧСВВ, та сестрами-монахинями Марією Відкуплення та Марією Благовіщення, здійснювали духовний супровід табору.

Кожного дня жінки мали нагоду молитися на Божественній Літургії, а також приступати до Таїнства Покаяння та Святого Причастя. Окрім того, учасниці молилися вервицю й роздумували над Господніми страстями під час Хресної дороги.

Табір передбачав різноманітні активності: екскурсії, тематичні вечори, науки, інтелектуальні змагання та ігри.

«Особливою гостею нашого табору була п. Марта Гладій — психологиня зі Стрия, яка від початку війни займається волонтерством: працює з військовими та їхніми родинами, надаючи консультації. Для нас п. Марта провела дуже актуальну в цей час конференцію на тему: «Як собі допомогти у стресових ситуаціях?» та дала багато практичних порад», — йдеться в повідомленні.

Також жінки мали змогу своїми руками зробити вервицю, яка стане цінною згадкою про дні духовної віднови.

«Ми дякуємо Богові за цей благодатний час духовної й фізичної віднови, спілкування та ділення досвідом, а також нашим військовим, завдяки яким мали можливість бути тут і спокійно молитися», — дякують у дописі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ