Митрополит Володимир взяв участь у презентації книг відомого прикарпатського письменника

Сьогодні, 20 жовтня, в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Івана Франка відбулася творча зустріч із письменником, науковцем, академіком Володимиром Качканом, в ході якої презентували три його нові книги. В зустрічі взяв участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

На початку Високопреосвященний Владика Володимир Війтишин благословив захід та привітав пана Володимира Качкана із виходом у світ одразу трьох його нових книг: «Пастори Слова», «Українознавство в персоналіях» (т.6) та «Береги літературної критики».

Під час заходу Митрополит Володимир промовив такі слова до присутніх:

«Щиро дякую вам за запрошення на цю подію. Ми завжди такі заходи розпочинаємо з молитви та Божого благословення. У сьогоднішній день ми заносимо свої думки до Всевишнього Бога за нашого професора пана Володимира. Направду, яке щасливе наше Прикарпаття, що ми маємо таких гарних людей, як наш професор, який збагачує наш край своїми знаннями, дослідженнями та книгами. Нехай Вас Господь благословить».

Незабаром Архієрей подарував пану Володимиру книгу «Станіславівські та Івано-Франківські Архієреї УГКЦ», присвячену десятій річниці від утворення Івано-Франківської Митрополії УГКЦ, яку видала Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ.

«У цій книзі зібрані всі архієреї, починаючи від першого станіславівського єпископа аж по сьогоднішній день», — зазначив Митрополит Володимир.

Згодом Владика Володимир звернув увагу на реалії сьогодення:

«Сьогодні маємо воєнний час. Коли ми йдемо нашим містом, бачимо стенди з обличчями наших полеглих українських військових на війні. Пане міський голово, дуже дякуємо Вам за таку ініціативу, адже це наші новітні герої, і ми хочемо, щоб вони були широко шановані повсюди».

Привітати письменника прийшли численні друзі та поціновувачі його таланту, серед яких був міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, начальник управління культури, національностей та релігій ОВА Володимир Федорак, український поет і прозаїк, пісняр і гуморист, сатирик і журналіст Ярослав Ткачівський та багато інших гостей.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ