Митрополит Володимир освятив чергову карету швидкої допомоги

Сьогодні, 20 жовтня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин вкотре освятив карету швидкої допомоги для потреб наших військовослужбовців.

Чин освячення відбувся на подвір’ї Архікатедрального та Митрополичого собору Воскресіння Христового.

Щоб отримати благословення від Митрополита Володимира, забрати та доставити карету швидкої допомоги до Запоріжжя, до Івано-Франківська прибули військові Запорізького Військового Госпіталю.

Даний транспортний забір передали для військової частини 3057 ОЗСП «Азов».

Карету придбали і доставили до України парафіяни греко-католицької громади італійського міста Мілан, душпастирем яких є о. Ігор Крупа.

Після освячення до Захисників звернувся Владика Володимир:

«Ми раді, що можемо в такий спосіб бути разом з вами. Щоденно молимось за наше воїнство, за мир і перемогу, яких так сильно чекаємо. За мирне майбутнє, у якому будуть жити наші діти, онуки та правнуки. Просимо всіх наших парафіян молитися за Вас, аби Ви постійно відчували нашу підтримку. Молимось, аби Господь Бог Вас оберіг і Ви неушкоджені й з перемогою повернулися додому. Всі ми в це віримо, а Бог нам допоможе, бо нам чужого не треба, ми лишень хочемо зберегти своє — свій дім, своїх людей та дітей».

У свою чергу о. Іван Стефурак передав вітання від української громади міста Мілан, зокрема, від о. Ігоря Крупи. А також подарував військовим молитовники, аби вони допомогли хлопцям у різний час.

На завершення всі присутні співали Многоліття, а Митрополит Володимир поблагословив військових на щасливу дорогу.

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ