Митрополит Володимир відвідав парафіяльну громаду с. Мединя

Сьогодні, 27 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив душпастирський візит на парафію Воскресіння Христового, що у с. Мединя Галицького протопресвітеріату.

Після приїзду до храму Високопреосвященного Владику Володимира теплими словами вітали парафіяльна молодь та парох святині о. Василь Духович.

Одразу після цього Митрополит Володимир здійснив Чин освячення нового престолу, кивоту, проскомидійника та іконостасу святині.

Під час Чину освячення Архієрей розповів про призначення престолу у храмі:

«Колись перші християни молилися на гробах мучеників. Зараз ці гроби символізують престоли у храмах. Тепер відправляємо Божественну Літургію на престолах через покладання на них мощей мучеників в антимінсах, щоб єдналась Церква земна і небесна».

Наступною частиною молінь стала Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Володимир у співслужінні віцепротопресвітера Галицького протопресвітеріату о. Володимира Кузюка, пароха о. Василя Духовича та запрошених священнослужителів.

У часі Літургії Митрополит Володимир доручив зачитати о. Володимиру Кузюку “Лист Святішого Отця до українського народу у дев’ятий місяць після початку війни” для всіх присутніх у храмі.

Після завершення богослужіння Владика Володимир традиційно закликав всіх до посиленої молитви за довгоочікуваний мир та перемогу України у війні.

«Дорогі у Христі брати і сестри! Закликаю всіх вас підсилювати свої молитви за мир та перемогу України! Згадуймо наших воїнів у спільній та приватній молитві багаторазово, протягом всього дня, бодай перехрестімся в їхньому намірі, щоб наша молитва була безперервною, щоб наші захисники відчували постійну благодать Божу», — з таким закликом звернувся Архієпископ до всіх вірних наприкінці молінь.

Також Архієрей вручив подячні грамоти найактивнішим парафіянам за розвиток парафії та турботу про храм.

На завершення всі зібрані у святині молилися духовний гімн «Боже Великий, Єдиний», а згодом Владика Володимир уділив всім своє архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ