Митрополит Володимир освятив нове відділення Івано-Франківського обласного перинатального центру

Сьогодні, 9 лютого, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив Чин освячення нового відділення Івано-Франківського обласного перинатального центру.

Цього дня відбулося урочисте відкриття нового сучасного “Відділення сумісного перебування матері та дитини”, яке діятиме у перинатальному центрі.

На подію зібралися медики Івано-Франківського обласного перинатального центру, представники влади Івано-Франківської області, душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а також представники духовенства ПЦУ.

Також участь у відкритті взяв о. Руслан П’яста — капелан медичного закладу та священнослужитель Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Крім того, на захід завітала чимала кількість запрошених гостей.

Завданням відділення є збереження та відновлення фізичного здоров’я матері та дитини, психологічне та емоційне процвітання молодої мами.

Після Чину освячення нового відділу перинатального центру до присутніх звернувся Високопреосвященний Владика Володимир Війтишин.

«Дякуємо нашим медичним працівникам за цю працю у воєнний час. Також хочу сказати, що перинатальний центр має бути місцем народження людського життя і майбутнім України!», — зазначив Митрополит Володимир у своєму зверненні.

«Ця подія особливо важлива ще тим, що навіть в умовах війни ми змогли зробити такі зміни! Ми зможемо забезпечити якісною медичною допомогою як жителів Прикарпаття, так і наших громадян зі східних регіонів нашої України, які в цей нелегкий час перебувають в нашому регіоні», — підкреслюють медичні працівники закладу.

Також медики зазначають, що оновлене відділення сумісного перебування матері й дитини — це комфорт, захист і безпека пацієнтів Івано-Франківського обласного перинатального центру.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

       Фото – Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ