Митрополит Володимир освятив авто для Захисників Бахмута

У середу, 7 червня, на подвір’ї Католицького ліцею св. Василія Великого Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив автівку для Збройних сил України. Її передадуть для потреб Захисників зі спецпідрозділу ORFOR, які захищають нашу державу на Бахмутському напрямку.

Авто вдалося придбати завдяки старанням вірних українських громад Варезе та Галларате, Апостольського Екзархату в Італії, та щедрій підтримці друзів України — місцевих італійців, які від початку повномасштабного вторгнення російської федерації на нашу Батьківщину всебічно допомагають українцям.

Опісля освячення Митрополит Володимир звернувся до всіх присутніх:

«Нехай ця машина допоможе Україні здобути перемогу. Нехай вона захищає наших Воїнів, щоб вони поверталися додому живими та неушкодженими. Нехай збудуться наші слова, які ми згадували у молитвах під час благословення, щоб всіх, хто буде перебувати у цьому транспорті та подорожувати ним, Господь завжди охороняв та захищав, щоб з ними поруч завжди були святі ангели».

«Дякуємо також нашим дорогим волонтерам, які придбали цю автівку. А ми всі, наш український народ, повинні пам’ятати, що та ціль, та наша ідея, вона повинна перемогти, так, як це зі свого часу зробила Українська Греко-Католицька Церква. Впевнені, що так буде й із нашою Батьківщиною — Україною, а ми гуртуймося і ще більше підтримуймо нашу армію», — мовив Митрополит Володимир.

Відтак Архієрей уділив всім присутнім своє архієрейське благословення та поблагословив всіх освяченою водою. На завершення для всіх жертводавців лунало Многоліття.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ