Митрополит Володимир очолив поминальне моління за загиблими Захисниками України

Сьогодні, 28 січня, у Меморіальному сквері м. Івано-Франківська відбувся захід під назвою “Дзвін пам’яті”, присвячений усім загиблим за волю України Захисникам.

Щоб віддати шану Героям, зібралися мешканці міста, молодь і діти, родичі загиблих у російсько-українській війні, представники Національної поліції, Національної гвардії та Збройних сил України, а також представники влади.

Урочистості розпочалися хвилиною мовчання, після якої відбулася панахида.
Поминальне моління за померлими очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні священнослужителів УГКЦ та духовенства Православної Церкви України.

Після панахиди слово мали представники влади. Зокрема, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, що кожного року, в останню суботу січня, ми вшановуємо пам’ять загиблих впродовж минулих століть Захисників, але цьогоріч говоримо і про тих, хто зараз, ціною власного життя виборює незалежність.

«Низький уклін нашим Героям! Низький уклін рідним загиблих! Допомагаймо тим, хто сьогодні боронить нашу державу, будьмо разом і обов’язково переможемо. Слава Україні!», – додав міський голова.

На завершення відбулося посмертне нагородження військовослужбовців Збройних сил України. Нагороди отримали рідні та близькі Героїв.

Насамкінець усі присутні вшанували Захисників, виконуючи гімн України.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ