Митрополит Володимир очолив парастас за загиблим Воїном Тарасом Іванишином

У суботу, 15 квітня, на парафії св. влкмч. Юрія, що у с. Угорники, відбувся парастас за полеглим Воїном України — Тарасом Іванишином. Моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

На заупокійне богослужіння прибули близькі покійного, родина, а також друзі, щоб вшанувати пам’ять Захисника. Митрополиту Володимиру співслужили душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Після Чину парастасу Владика Володимир мовив:

«Сьогодні ми зібралися на парастасі у переддень Воскресіння Господнього. Прийшли до вас, дорога родино, щоб прихилити наші голови, а також скласти співчуття через цю трагедію смерті Тараса. Ми з великою шаною і повагою дякуємо вам, а також покійному Тарасові, адже у своїй любові зробив найбільше — віддав своє життя за Україну, за кожного з нас».

Також Архієрей пригадав слова Христа, що немає більшої любові, як віддати своє життя за ближнього свого.

«Нехай Всемилостивий Господь прийме його і обдарує найкращими благами. Нехай Архистратиг Михаїл прийме його до Небесного Воїнства, а Господь благословить ваш дім. Віддаємо всіх вас під покров Пресвятої Богородиці», — промовив Митрополит.

Чин похорону Воїна Тараса відбувся у неділю, 16 квітня, а поховали Героя на кладовищі села Микитинці.

«У велике свято Воскресіння Христового проведемо в останню дорогу нашого Героя. Пам’ятаймо, що завдяки таким патріотам, ми маємо можливість жити і святкувати», — зазначив о. Юрій Трухан, парох храму св. влкмч. Юрія.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ