Митрополит Володимир очолив молитовну зустріч богопосвячених осіб

У неділю, 12 лютого, на парафії святих Кирила і Методія, що у селі Крихівці, поблизу Івано-Франківська, відбулася спільна молитовна зустріч богопосвячених осіб. Моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Святкова зустріч відбулася з нагоди празника Стрітення Господнього. Це свято є професійним днем всіх богопосвячених осіб.

На спільне моління зібралися священники, брати монахи та сестри монахині різних монастирів, чинів і згромаджень, які служать на теренах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Під час молебню до Пресвятої Богородиці Владика Володимир виголосив проповідь, у якій, зокрема, зазначив про важливість чернечого служіння:

«Наша спільна праця є дуже доброю для майбутнього, бо ми стараємося не тільки для себе, але й прагнемо прикликати ближнього до Бога. Це ми робимо своєю працею, своїм служінням, бажанням допомогти потребуючому у різний час».

Відтак Архієрей наголосив на необхідності та важливості молитви, як своєрідної зброї в умовах сьогодення. Митрополит Володимир також подякував за служіння монашества при Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ.

А на завершення Архієпископ додав: «Нехай наша родина, наша християнська сімʼя, розростається у Божій любові, любові кожного із нас. У добрій ласці нашого покликання, наших харизм. Для того, аби наша праця завжди була мила Господу».

Відтак продовжився молебень до Пресвятої Діви Марії.

А на завершення спільної молитви Владика Володимир додав:

«Нехай Всемилостивий Господь благословить вас та всі згромадження. Хай благословить вас новими покликання, щоб ваші доми були заповненими, а та харизма кожної спільноти нехай розвивається. У нашій Архіпархії ви є прикладом любові Бога, служіння, молитви. Будьте світлом Божої віри, любові та правди».

Опісля у святині лунало Многоліття.

Пізніше о. Йосафат Бойко, ВС, настоятель парафії, подякував Митрополиту Володимиру за спільну молитву, а монашеству за те, що брати й сестри знайшли трішки часу, аби спільно зібратися на молитву.

Насамкінець на заклик Митрополита Володимира у храмі лунав духовний гімн України «Боже Великий, Єдиний».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ