У храмі Трьох Святителів відзначили храмовий празник

У неділю, 12 лютого, церква Трьох Святителів, яка знаходиться у с. Чукалівка, поблизу Івано-Франківська, святкувала храмовий празник.

На честь празника у храмі відбулася святкова Божественна Літургія, її очолив о. д-р. Василь Пасічник-Рак, парох храму, Синкел капеланського служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а співслужили пароху запрошені душпастирі.

У день Трьох Святителів до храму завітали чисельно зібрані парафіяни, діти, молодь та представники влади. Зокрема, Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська, він від імені територіальної громади нашого міста вручив о. д-р. Василю відзнаку «Гордість Франківської громади».

Отець Василь зізнається, що його надихають воїни з Франківської громади, які самовіддано боронять Україну на фронті. Також душпастиря надихають парафіяни, які безупинно займаються волонтерством і допомагають військовим та людям, які цього потребують.

«Щиро дякую вам, отче, за служіння громаді та підтримку наших військових. Хай Господь обдаровує вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, наснагою, дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу церкви, нашої громади та всієї України», — зазначив міський голова на своїй фейсбук-сторінці.