Молитовна та волонтерська діяльність парафії святого Миколая с. Ямниця у часі війни з росіянами

Сьогодні, на парафії святого Миколая проживає близько 200 переселенців (150 в приватних будинках і близько 50 в ліцеї). Священники здійснюють духовну опіку у вигляді духовних бесід. Кожного дня у церкві служаться Святі Літургії та молебні в часі війни. Також, в режимі онлайн о 15:00 та 21:00 відбувається молитва на Вервиці. 25 березня, о 19:30 парафія разом з Папою Римським та цілим світом була учасником молитви та Акту посвячення України та росії Непорочному Серцю Марії.

Якщо говорити про гуманітарну допомогу, парафії вдалося здійснити численні акти милосердя. 27 лютого передали автобус продуктів для батальйону Національної Гвардії України. 28 лютого для батальйону ЗСУ від парафіян передали кошти у сумі 12 000 грн, а також відправили продукти, одяг та засоби гігієни в координаційний центр при Архиєпархії УГКЦ.

1 березня передали 2 автобуси гуманітарної допомоги в смт Єзупіль для дітей (50 чол.) віком від 3 до 16 років з м. Краматорська. 5 березня надіслали військову амуніцію (каски, берці, військові куртки) для підрозділу Національної Гвардії.

6 березня передали автобус продуктів, одягу та гігієни цьому ж підрозділу, а 9 березня надіслали військову амуніцію (бронежилети та рації) роті Національної Гвардії.

18 березня за сприяння «Мальтійської Служби Допомоги» підрозділу передали Національній Гвардії великий вантаж побутової хімії та засобів гігієни. 28 березня у церкві пройшла зустріч із родинами воїнів, які захищають Україну від російського окупанта.

У вівторок, 29 березня, проведуть спільний молебень у церкві святого Миколая с. Ямниця із вимушено переселеними особами, які проживають на парафії.

Повідомив о. Ярослав Рожак