Лицарі Колумба втретє організували щорічні спортивні змагання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

У суботу, 3 червня, рада №15804 чоловічого католицького ордену «Лицарі Колумба», яка діє при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківська, провела спортивні змагання для дітей. Подія відбулася на стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу.

Змагання відбувалися між дитячими будинками Івано-Франківської області. Зокрема, участь в події взяли діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки, із центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що в с. Мединя, обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Івано-Франківської ОДА, а також діти із Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” Івано-Франківської обласної ради. Всього участь у грі взяло 5 команд, а загальна кількість учасників — понад 50.

Урочисте відкриття змагань розпочалося зі спільної молитви, яку провів капелан «Лицарі Колумба» при Архікатедральному соборі о. Ігор Сачков.

Священнослужитель заохотив команди до здобуття перемоги, а також побажав, щоб кожен учасник провів ці змагання із користю для себе.
До учасників з вітальним словом звернувся регіональний делегат ордену Мирослав Мазур. Побажав олімпійського духу, а також змагатись в лицарському дусі та перемогти.

Відтак розпочалися змагання та ігри, які складалися із кількох частин, де кожна з команд проявляла себе з кращої сторони.

Завершились змагання урочистим нагородженням учасників всіх команд, серед яких три зайняли призові місця. Варто додати, що всі діти отримали подарунки від Лицарів за активну участь у змаганнях.

Згодом о. Ігор Сачков провів молитву на завершення змагань, дякуючи Господу за можливість провести час з користю та позитивними враженнями.
Організатори змагань висловлюють щиру подяку за сприяння в організації й проведенні змагань: Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу, Службі в справах дітей, закладу громадського харчування «Калина» та всім хто долучився і брав активну участь в цьому чудовому дійстві.

Зазначимо, що це дійсно відбулося вже втретє, а Лицарі Колумба мають у планах проводити їх щорічно.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ