Ланцюг молитви: на Прикарпатті 72 жінок цілодобово моляться за перемогу

Дев’ятий рік триває зовнішня агресія проти нашої країни та понад 500 днів йде повномасштабна війна, яка принесла руйнування, страждання та смерть. Нині тисячі українців об’єдналися у молитві за мир в Україні. З початком повномасштабного вторгнення росіян в Україну молитовний духовний щит тримають і жителі селища Рожнятів, зокрема парафіяни храму Різдва Христового, Рожнятівського протопресвітеріату.

Про це пише Галицький Кореспондент.

«Люди моляться за припинення війни вдень і вночі, вимолюють для Захисників і Захисниць, які боронять державу від ворога, мужності та витримки», — йдеться в дописі.

Парох храму Різдва Христового та протопресвітер Рожнятівський о. Степан Твердохліб розповів, що спочатку до ланцюга безперервної молитви було залучено 24 рожнятівчанки.

Кожна жінка мала молитися 1 годину на добу. Згодом доєдналися ще 24 і молилися безперервно по 30 хв. Нині ланцюг складається із 72 рожнятівчанок, які цілодобово моляться за припинення війни в Україні і перемогу.

«Кожен з нас сьогодні забезпечує тил для армії, займаючись волонтерством, працюючи на перемогу та допомагаючи як може і чим може, – каже о. Степан Твердохліб. – З другого дня війни на нашій парафії триває безперервна молитва за українське військо, якому теж потрібен молитовний духовний щит. Жінки виголошують молитви та моляться на вервиці. Кожен може молитися за мир в Україні, незважаючи де він перебуває. Молитися, щоб Господь захистив від загарбників наших Воїнів та мирних мешканців. Шлях до перемоги над злом важкий, але з Божою допомогою подолаємо його і здобудемо мир».

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ