Команда Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ вкотре провела навчальну зустріч у Калуші

У четвер, 27 квітня, у рамках проєкту «Активізація соціального служіння на парафіяльному рівні» команда Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ втретє завітала на парафію св. Миколая що у м. Калуш (мікрорайон Хотінь), Калуського протопресвітеріату.

Про це інформують на офіційній фейсбук-сторінці Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Під час зустрічі учасники заходу говорили про суть волонтерства. Отець Ярослав Рожак та отець Микола Мазурик розповіли про основи планування та відповідальності при координації волонтерського служіння на парафії.

Парафіяльні активісти своєю чергою розповіли, як вони втілюють у життя навички, отримані на тренінгах соціально-освітньої волонтерської академії «СОВА».

Також вони розповіли про допомогу людям поважного віку, які потребують допомоги, їх наразі на парафії 15 осіб. А також про залучення молоді до соціального волонтерства.

«Зроби нас гідними, Господи, служити тим людям, які по всьому світу вмирають від бідності й голоду. Дай їм нашими руками сьогодні хліб їхній щоденний, а через наше розуміння й любов дай їм радість і спокій», — зазначають на фейсбук-сторінці Карітасу, цитуючи слова св. Матері Терези.

Наприкінці зустрічі парафіяни активно ділилися своїми думками та ідеями щодо реалізації проєкту у своїй громаді.

Пригадуємо, що даний проєкт реалізується за підтримки Renovabis та CNEWA.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ