Команда Карітас Івано-Франківськ завітала на парафію Святого апостола Юди Тадея

Нещодавно команда «Карітас Івано-Франківськ» завітала на парафію Святого апостола Юди Тадея, що у місті Івано-Франківськ, де провела навчальну зустріч з активом парафії.

«Цією зустріччю ми завершили візити на парафії у рамках проєкту «Активізація соціального служіння на парафіяльному рівні» за підтримки CNEWA та Renovabis», — повідомляють на сторінці «Карітас Івано-Франківськ».

Після традиційної молитви на початку зустрічі о. Микола Мазурик та о. Ярослав Рожак презентували парафіянам доповідь Блаженнішого Святослава, щодо соціального служіння на прикладі притчі про багача та Лазаря. Прослухавши проповідь, присутні знайшли для себе відповіді на деякі питання, щодо соціального служіння. 

Після цього в теплому колі підтримки присутні розповіли про потреби своєї громади та подивились на них під іншим кутом. Парафіяни та працівники Карітасу спільно обговорили можливі шляхи їх вирішення.

«Підбиваючи проміжні підсумки зустрічей з активом парафій приємно бачити вогник в очах та бажання допомагати ближньому», — зазначають працівники Карітасу.

На кожній парафії є люди, які потребують допомоги — це одинокі люди похилого віку, люди з інвалідністю, люди, які опинились у складних життєвих умовах тощо. 

«Сподіваємось, що за допомогою цього проєкту ми зможемо разом зробити більше добрих справ, бо у Бога немає інших рук, окрім твоїх», — додали священники на завершення.