Католицький ліцей святого Василія Великого

Нова будівля Католицького ліцею святого Василія Великого знаходиться на місці колишньої Станіславівської семінарії, зведеної ще в 1907 р. Після тривалого капітального ремонту, школу було відкрито та освячено Митрополитом Володимиром (Війтишином) у вересні 2014 р.

Під час проведення реставраційних робіт було зроблено: монолітні міжповерхові перекриття, встановлено нову покрівлю даху, генеральні внутрішні та зовнішні облицювальні роботи (штукатурка), повністю замінено системи опалення, електроенергії та водопостачання, встановлено спеціальні шкільні двері алюмінієвого профілю, а також надійні протиударні вікна. Всі класи є просторими, з високими стелями та хорошим освітленням. Підлога вистелена дубовим паркетом. 

Територію було викладено бруківкою та проведено її облагородження. Подвір’я є досить великим та безпечним, оскільки поруч немає жодної швидкісної дороги. Кабінети забезпечені усім необхідним. Функціонує клас інформатики, а математичний кабінет забезпечений мультимедійною дошкою. Кабінети фізики та хімії мають все необхідне обладнання для проведення лабораторних робіт. Окрім того, в школі є спортзал та їдальня. Дякуючи такій клопіткій праці, було значно покращено умови для навчання учнів Католицького ліцею. Особливістю цієї школи є каплиця, де учні мають змогу щоранку молитися, а в понеділок і п’ятницю брати участь у Святій Літургії.

23 червня 2021 р. перед засіданням Економічної ради Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ нові приміщення актового залу, спортзалу, кухні та їдальні освятив Архієпископ та Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, чим ознаменувався завершальним етапом довголітньої праці фінансового-юридичного відділу Архієпархіального Управління на чолі із економом прот. Михайлом Клапківим.

Станом на сьогодні в ліцеї навчається 300 учнів, з них 93 особи – з малозабезпечених верств населення (це 31% від загальної кількості ліцеїстів). Всі вони розділені на 16 класів. Викладацький склад ліцею налічує 50 педагогів, а також 10 осіб адмінперсоналу.

Адреса: Івано-Франківськ, вул Шевченка, 11
Телефон: (0342) 24-03-35