Католицький ліцей святого Василія Великого

Католицький ліцей святого Василія Великого розташований у приміщенні колишньої Станіславівської семінарії, зведеної ще в 1907 р. Після тривалого капітального ремонту, у вересні 2014 року школу було відкрито та освячено Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським Владикою Володимиром Війтишином.

З метою забезпечення належного освітнього середовища, під час проведення реставраційних робіт було виконано: монолітні міжповерхові перекриття, встановлено нову покрівлю даху, генеральні внутрішні та зовнішні облицювальні роботи (штукатурка), повністю замінено системи опалення, електроенергії та водопостачання, встановлено спеціальні шкільні двері алюмінієвого профілю, а також надійні протиударні вікна. Всі класи є просторими, з високими стелями та хорошим освітленням. Підлога вистелена дубовим паркетом. 

Прилегла територія ліцею разом із внутрішніми дворами є безпечним та затишним простором, оптимально облаштованим для усіх учасників освітнього процесу. Навчальні кабінети забезпечені усім необхідним інформаційно-комунікаційним приладдям. Функціонують класи інформатики, мистецтва, шкільна бібліотека. Кабінети фізики та хімії оснащені для проведення лабораторних та практичних робіт. Особливістю цієї школи є каплиця, де учні мають змогу щоранку брати участь у Божественній Літургії.

23 червня 2021 р. перед засіданням Економічної ради Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Архієпископом та Митрополитом Івано-Франківським Владикою Володимиром Війтишином було освячено новий корпус школи із приміщеннями актового залу, спортзалу, кухні та їдальні. Цим ознаменувався завершальний етап довголітньої праці фінансового-юридичного відділу Архієпархіального Управління на чолі із економом прот. Михайлом Клапківим щодо удосконалення шкільного освітнього середовища.

Станом на сьогодні в ліцеї навчається 365 учнів, з них 179 осіб – із пільгових категорій (це 49% від загальної кількості ліцеїстів). Всі учні розділені на 17 класів, із максимальною наповнюваністю не більше ніж 22 учні в кожному. Загалом для забезпечення безперебійного освітнього процесу задіяно 70 працівників, з яких – 50 педагогів та 20 осіб адмінперсоналу.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 11

Телефон: (0342) 24-03-35