Івано-Франківська духовна семінарія ім. свщмч. Йосафата

Івано-Франківська духовна семінарія ім. свщмч. Йосафата – це формаційно-виховна установа, де живе спільнота тих, які пішли за покликом Христа для праці в Його винограднику. Бог дає почути Свій голос, який незмінно і повсякчасно відповідає покликові Христа: «Ідіть за мною, я зроблю вас рибалками людей» (Мт. 4, 19). Прийнявши цей Христовий поклик, Його учень полишає дім, братів, сестер, батька, матір, все своє майно (Мр. 10, 28-31), та вступає до семінарії, щоб пройти необхідний духовний вишкіл, що триває 6 років, щоб стати гідним і вправним співробітником Христовим в освяченні, навчанні й веденні Божого люду.

У 2014 році стараннями Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, на чолі з економом та економічним відділом Івано-Франківського Архієпархіального управління Української Греко-Католицької Церкви було здійснено повноцінний ремонт усіх приміщень духовної семінарії, що дозволило створити належні умови для якісної формації й належного духовного, інтелектуального та особистісного зростання семінаристів як майбутніх служителів Христової Церкви.

Структура будівлі семінарії

На першому поверсі розташовані кабінети ректорату, секретаріату, префектів; гардероб, рефектар, розмовниця та келії для проживання.

На другому поверсі розміщені рекреаційна кімната, кухня для приватного вжитку, а також два крила із келіями для проживання.

На третьому поверсі розміщений кабінет ректора та два крила із келіями.

Четвертий поверх вміщує в собі каплицю (семінарійний храм ім. свщмч. Йосафата Кунцевича), комп’ютерну лабораторію, а також келії.

У підвальному приміщенні семінарії розташована пральня, спортивний зал, більярдний зал, тенісний зал, а також технічні приміщення.

Загалом келії, в яких проживають семінаристи, розраховані на 175 місць, семінарійний рефектар на 200 місць, семінарійна каплиця на 200 місць.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 64

Телефон: 0342 785 236
Ел. пошта: seminary.if@gmail.com
Сайтifds.if.ua