Івано-Франківське Архієпархіальне управління

Архієпархіальне управління, на чолі з Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським Кир Володимиром Війтишином, розташоване на вул. Василіянок, 64 (вхід зі сторони вул. Галицької). Чотирьохповерхова будівля було повністю відновлена в 2013 р. Після реставрації отримала цілком новий фасад, нове дахове перекриття та якісно оздоблені кабінети. З серпня 2015 р. для потреб відвідувачів та працівників почав функціонувати панорамний ліфт. Територія довкола вистелена бруківкою з великою кількістю паркомісць у дворі.

На першому поверсі знаходяться кабінети Комісії «У справах душпастирства охорони здоров’я», «Катехитичної» та «Молодіжної» комісій; бухгалтерія, Юридичний відділ. Крім того, тут знаходяться конференц-зал та почекальня для відвідувачів.

Поверхом вище маємо приймальню Митрополита, кабінет Єпископа-помічника, канцлера, синкелів, а також архів.

Третій поверх – Економічний відділ, а саме: економ, віцееконом, їх заступники, відділи будівництва, проектів та інтенцій; бухгалтерія.

На останньому поверсі Архієпархіального управління розміщується Митрополичий трибунал, сюди входять: Судовий вікарій, допоміжний судовий Вікарій, колегія суддів та архів. Крім того, на цьому поверсі є каплиця, а також функціонує їдальня для працівників управління.

Архієпархіальне управління працює з понеділка по п’ятницю, з 9 до 18 год.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 64