Івано-Франківське Архієпархіальне управління

Архієпархіальне управління, на чолі з Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським Кир Володимиром Війтишином, розташоване на вул. Василіянок, 64 (вхід зі сторони вул. Галицької). Чотирьохповерхова будівля було повністю відновлена в 2013 р. Після реставрації отримала цілком новий фасад, нове дахове перекриття та якісно оздоблені кабінети. 

Із серпня 2015 р. для потреб відвідувачів та працівників почав функціонувати панорамний ліфт. Територія довкола вистелена бруківкою з великою кількістю паркомісць у дворі.

На першому поверсі знаходяться кабінети комісії у справах душпастирства охорони здоров’я, катехитичної та молодіжної комісій; бухгалтерія, юридичний відділ. Крім того, тут знаходяться конференц-зал та почекальня для відвідувачів.

Поверхом вище знаходиться приймальня Архієпископа і Митрополита, кабінет Єпископа-помічника, синкела у справах духовенства і священичих родин, канцелярії, а також архів.

Економічний відділ знаходиться на третьому поверсі, де розміщуються кабінети економа, синкела у парафіяльно-економічних справах та соціального підприємництва, допоміжного економа, їх заступників, відділів будівництва, проєктів та інтенцій; бухгалтерії.

На останньому поверсі Архієпархіального управління знаходиться приміщення Митрополичого трибуналу, сюди входять: судовий вікарій, допоміжний судовий вікарій, колегія суддів та архів. Крім того, на цьому поверсі є каплиця, а також функціонує трапезна для працівників управління.

Архієпархіальне управління працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00 год.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 64