«Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ» продовжує надавати допомогу у рамках благодійної акції «Мить добра»

У четвер, 9 лютого, БО «Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ» вкотре провів благодійну акцію «Мить добра», що проходить за підтримки «Caritas im Bistum Fulda».

«Кожен, хто завітав на благодійну акцію, зміг знайти собі необхідні речі. Окрім теплого одягу та взуття, родини, які мають маленьких дітей, отримали дитяче харчування, підгузки та іграшки для своїх дітей», – зазначають організатори.

Серед тих, хто відвідав акцію, була й пані Валерія – переселенка з Херсону. Про захід вона дізналася з соціальних мереж «Карітасу».

«В Івано-Франківську народилась наша друга дитина, донька Емелі, – розповідає пані Валерія, – ми дуже вдячні вам за цю акцію «Мить добра» та загалом за підтримку й допомогу. Я вже не вперше відвідую цю акцію та завжди отримую тут допомогу. Тут ми завжди можемо отримати підгузки та дитячу суміш, це для нас зараз дуже важлива допомога».

«Нагадуємо, що отримати допомогу можуть усі, хто цього потребує – місцеві мешканці та ВПО», – додають у Карітасі на своїй фейсбук-сторінці.