Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ передав гуманітарну допомогу на південь України

Нещодавно Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ сформував гуманітарну допомогу та відправив її на південь України. З благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина 3 липня фура з вантажем вирушила у Херсон.

Допомога надається в рамках проєкту «Гуманітарна допомога та реагування на надзвичайну ситуацію на Каховській ГЕС» за фінансової підтримки Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, «Caritas im Norden» та «Caritas im Bistum Fulda».

Про це зазначають на офіційній фейсбук-сторінці Карітасу.

Благодійна організація підготувала гуманітарний конвой для постраждалих від затоплення, викликаного підривом дамби Каховської ГЕС.

Волонтери та працівники франківського Карітасу підготували набори миючих та дезінфікуючих засобів, які необхідні для очищення помешкань від бруду та намулу, продукти харчування, постільні набори, рушники, ковдри та подушки.

Окрім того до вантажу гуманітарної допомоги ввійшли генератори, бензопили, шуруповерти, шліфувальні машинки, болгарки та ще багато різних будівельних інструментів, які потрібні для розбирання завалів та виконання відновлювальних робіт.

У понеділок, 3 липня, Митрополит Володимир Війтишин прибув на склад, де готували вантаж, та освятив гуманітарну допомогу, щоб вона послужила всім тим, хто постраждав від рук окупантів.

Опісля о. Володимир Чорній, директор франківського Карітасу, вирушив у дорогу, щоб супроводжувати гуманітарний вантаж та передати його потребуючим.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ