![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_0327-e1688459607632.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_0327-e1688459607632.jpg)
Про це пише Інформаційний центр ІФДС.
Табір розрахований на декілька заїздів (від вівторка до неділі), у кожному з яких – 60 місць. У ці дні діти проживатимуть у хороших умовах та матимуть 4-ри разове харчування на день. Також на них чекає цікава програма, яку підготувала команда аніматорів.
Програма табору доволі насичена, завдяки цьому, діти зможуть активно відпочити, дізнатися багато цікавого, зміцнити свої стосунки з Богом та знайти нових друзів.
Для того, щоб стати учасником християнського табору «Blessed camp 2023», потрібно зареєструватися за номером телефону 068 811 24 66 (о. Василь).
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ