Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ вкотре закликає долучитися до ініціативи «Лікування ран війни»

Вже вдруге Івано-Франківське архієпархіальне управління на чолі з Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським Владикою Володимиром Війтишином закликає всіх небайдужих підприємців Прикарпатського краю долучитися до благодійної ініціативи «Лікування ран війни». 

Основним закликом акції є те, щоб 24 лютого, у другу річницю повномасштабного вторгнення росії на територію багатостраждальної України, підприємці пожертвували свій одноденний заробіток на потреби Збройних сил України, або ж для потребуючих людей.

До ініціативи долучаються й соціальні підприємства Архієпархії, зокрема:

  • Лікувально-діагностичний центр «Клініка святого Луки»
  • Релігійна крамниця «Нова Зоря»
  • Готель «Станіславів»
  • Видавництво «Нова Зоря»

Підприємцям Прикарпатського краю

Дорогі брати і сестри у Христі!

Плекаючи віру в Боже милосердя та не втрачаючи надію на Божий захист, всі українці майже два роки відважно борються зі злом, яке перевищує силою і числом. Український народ, подібний до Давида, який не побоявся велетня Голіафа, а з молитвою та підтримкою Божою став на захист своєї Батьківщини.

Перебуваючи в жорстокому часі війни не можемо дозволити, щоб наше серце стало твердим у нечулим до потреб тих, хто потребує підтримки. Українська греко-католицька церква, разом з приналежними до неї благодійними організаціями, з перших днів повномасштабної збройної агресії стоїть пліч-о-пліч зі своїм зраненим народом. Без сумніву, що на порозі третього року війни ми відчуваємо виснаження та страх про майбутнє, але маємо пам’ятати, що основною метою ворога є змусити нас засумніватися у власних силах.

Черговий раз хочу звернутися до Вас, дорогі підприємці Прикарпатського краю. Ви своїм прикладом свідчите, як Божі таланти в поєднанні з невтомною працею дають добрі плоди. Однак, разом з тим, праця підприємця, це також і велика можливість служити іншим людям, особливо тим, хто зараз потребує опіки та підтримки. Це наші Захисники, поранені, сім’ї загиблих військових, діти-сироти, люди з особливими потребами, ті, хто через бойові дії втратив все своє майно. Щиро просимо Вас послужити українським Воїнам та усім, хто перебуває у потребі, у той спосіб, щоб 24 лютого пожертвувати свій одноденний заробіток тим, кому зараз найважче.

Наперед щиросердно дякуємо усім, хто відгукнеться на цю ініціативу. Будьте справжнім інструментом в руках Божих у цей день, а Всемилостивий Господь нехай благословить Ваші сім’ї та примножить сторицею Ваші блага.

З пастирським благословенням,

Володимир Війтишин,

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський

З підсумками ініціативи, яку реалізовували 28 червня 2023 р. Б., у день проголошення Конституції України, можна ознайомитися за посиланням.

Пригадаємо, що 24 лютого Синод Єпископів УГКЦ проголосив днем молитви й посту за припинення війни, за перемогу добра над злом і справедливий мир. Таке посилене моління в УГКЦ провадять вже десять років, згадуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні та початку війни у 2014 році.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ