Івано-Франківська Архієпархія підсумувала результати благодійної ініціативи «Лікування ран війни»

Як ми повідомляли раніше, 28 червня, у день проголошення Конституції України, Івано-Франківська Архієпархія на заклик Синод Єпископів УГКЦ закликала усіх небайдужих підприємців Прикарпатського краю долучитися до благодійної ініціативи «Лікування ран війни».

Кошти, які підприємець виділяє у цей день, могли спрямовуватися для вирішення проблем та підтримки потреб українського народу. В особливий спосіб Церква закликала підтримати наших українських Захисників, адже вони вже понад рік мужньо захищають нашу Батьківщину від ворога, і їм зараз найважче.

До акції долучилося близько двох десятків підприємців, серед них власники крамниць, стоматологи, IT-фахівці, інфлюенсери, власники мотобаз та інші. Не оминули увагою дану ініціативу й соціальні підприємства Івано-Франківської Архієпархії: Лікувально-діагностичний центр «Клініка Святого Луки», крамниця «Нова Зоря», Католицький ліцей святого Василія Великого, готель «Станіславів».

Відгукнувшись на ініціативу, кожен із добродійників підтримав Збройні сили України. Підприємці перерахували кошти на квадрокоптери, дрони, матеріали для маскувальних сіток, камери нічного бачення, медичні розхідники та портативний рентген для Захисників.

Загальна сума склала 59 529 гривень. Таблицю звітності можете переглянути тут

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин спільно із Єпископом-помічником Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владикою Миколою Семенишиним складають щиросердечну подяку всім підприємцям, які долучилися до ініціативи!

 «Нехай кожен дає, як серце йому велить, — не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!» (2 Кор. 9,7).

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ