![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/shevchenka-16-33.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/shevchenka-16-33.jpg)
Доставити допомогу вдалося завдяки співпраці із благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд “Синьо-жовтий прапор”». Дана підтримка була передана для Захисників, які мужньо стоять на Краматорському напрямку.
Мобільний батальйон отримав такі медичні засоби: турнікети, бандажі ізраїльські, назофаренгіальні трубки, голки декомпресійні, компресійні бандажі, бандажі еластичний, пов’язки стерильні.
«Ми доставили, розібрали й посортували речі, які передала Івано-Франківська Архієпархія. Частина із наданого одразу була роздана бійцям, які мали потребу у даних засобах. Решту ми передали для медичної служби, а іншу перев’язку відвезли до стабілізаційного пункту батальйону. Це були надзвичайно корисні та якісні медичні засоби», — розповідають бійці, які отримали допомогу.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ