Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ передала медичне обладнання для Обласної клінічної лікарні

Нещодавно Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ завдяки старанням п. Олега Лібрика отримала допомогу від клініки VAMED, яка знаходиться у м. Лейпциг (Німеччина).

В свою чергу дане обладнання було передано для Обласної клінічної лікарні м. Івано-Франківська, щоб облаштувати одне із відділень медичного закладу.

«Це вже не перша допомога, яку нам передають із Лейпцигу. Минулого разу це був автомобіль, який зараз допомагає військовим наближати перемогу. Цього разу це медичне обладнання, яке буде допомагати у нашій обласній лікарні», – зазначає о. Іван Жук, який координував зазначений проект.

Європейським, якісним і сучасним обладнанням у лікарні вдалося облаштувати декілька палат, а також реанімаційне відділення.

«Дане оснащення до нас передали франківці, які зараз проживають за межами України. Вони наразі мешкають у Німеччині, але завжди підтримують та допомагають нашій Батьківщині», – додає о. Іван Жук.

Івано-Франківське Архієпархіальне управління УГКЦ на чолі з Митрополитом Володимиром Війтишином висловлює щиру вдячність усім благодійникам, які спричинилися до закупівлі медичного обладнання.

Перелік переданого:

Ліжко інтенсивної терапії – 10 шт.
Ліжко медичне – 18 шт.
Пристрій моніторингу – 6 шт.
Пристрій штучної вентиляції – 2 шт.
Матраци для ліжок – 28 шт.
Візки реанімаційні, а також інше обладнання, яке є необхідним для даного медичного закладу.

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ