До Клініки святого Луки привезли мощі св. Джузеппе Москатті

У четвер, 27 липня, з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина та з нагоди Дня медичного працівника у каплиці Лікувально-діагностичного центру «Клініка святого Луки» виставили для почитання та постійного зберігання мощі святого лікаря — Джузеппе Москатті.

Про це зазначають на офіційній фейсбук-сторінці Клініки.

Під час урочистої передачі мощей колектив Клініки зібрався разом на спільне моління — молебень до Христа Чоловіколюбця, який очолив о. Віталій Максимів, віцееконом Архієпархії, у співслужінні о. Ярослава Рохмана, голови Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Архієпархії, а також о. Романа Гулика, капелана медичного закладу.

Опісля була зачитана вітальна грамота від Митрополита Володимира з нагоди свята медичного працівника, а згодом о. Віталій Максимів виголосив вітальне слово до усіх працівників Клініки.

Наприкінці всі присутні вшанували мощі св. Джузеппе, а відтак приступили до мирування.

«Відтепер кожен зможе прийти та вшанувати великого святого Католицької Церкви, покровителя усіх медичних працівників», — зазначають на фейсбук-сторінці Клініки.

Довідково:

Святий Джузеппе є прикладом для наслідування для всіх християн, а особливо медичних працівників. Усе своє життя він провів у невтомному служінні своїм пацієнтам, для яких він був лікарем душевним та тілесним. У кожній людині цей святий бачив Христа і до кінця життя був вірний Йому.


Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ