Блаженнішого Святослава урочисто зустріли в Архікатедральному і Митрополичому соборі Івано-Франківська 

Сьогодні, 15 лютого, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав завітав до Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, де очолить Божественну Літургію з Чином архієрейської хіротонії Єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Миколи Семенишина.

Предстоятель УГКЦ та Апостольський Нунцій в Україні – Архієпископ Вісвальдас Кульбокас у супроводі чисельно зібраних Єпископів зі Сходу, Заходу, Півдня та Півночі України, зокрема, Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина та Владики Богдана Дзюраха, апостольського екзарха у Німеччині та країнах Скандинавії, а також Єпископів-номінантів Миколи Семенишина та Андрія Хімʼяка урочистою ходою підійшли до порогу Архікатедрального собору, де їх урочисто зустріли молодь, представники духовенства та влади.

Найпершими високоповажних гостей вітали учні Католицького ліцею св. Василія Великого.

Після цього з привітальним словом звернувся настоятель Архікатедрального собору о. Юрій Новіцький:

«Ваше Блаженство, Ваша Ексцеленціє, Преосвященніші Владики, у цей святковий день Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа вітаємо Вас у нашому Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового. Але нині у нас є подвійне свято, тому що ми відпускаємо нашого отця Миколу, а невдовзі наші очі побачать Архієрея Миколая. Тому просимо Вас очолити Божественну Літургію й уділити нам Ваше Патріарше благословення, здійснити Чин архієрейської хіротонії нашого Владики Миколи».

Відтак слово мала Світлана Онищук, голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації:

«Ваше Блаженство, Ваша Ексцеленціє, Високопреосвященніші Владики, прикарпатська земля радо і щиро вітає Вас. Дякуємо за Вашу молитву, відчуваючи Вашу архіпастирську любов. Прикарпаття безмежно любить Вас. І до кожної зустрічі ми по-особливому готуємося, з трепетом чекаючи кожної зустрічі з Вами».

«Ваше Блаженство, Ваша Ексцеленціє, від імені Івано-Франківської обласної ради, вищого представницького органу влади Прикарпаття, щиро вітаю Вас. Бажаю Вам результативного та приємного перебування на нашій Господом береженій прикарпатській землі», — звернувся Олександр Сич, голова Івано-Франківської обласної ради.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, своєю чергою сказав:

«Хочу сьогодні привітати Вас у місті Івано-Франківську, подякувати, що Ви сьогодні є тут із нами. Дякуємо за молитву за Україну і віримо у нашу перемогу».

Опісля урочистих привітань Блаженніший Святослав разом з Архієпископом Вісвальдасом Кульбокасом та єпископами УГКЦ ввійшли до Архікатедрального собору, де зараз триває Божественна Літургія із Чином архієрейської хіротонії Владики-помічника Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Миколи Семенишина.

Пряму трансляцію з урочистої Служби Божої можна переглянути внизу за посиланням.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ