Анонс! Згромадження Воплоченого Слова запрошує на духовні вправи

Згромадження Воплоченого Слова запрошує на духовні вправи згідно з методом св. Ігнатія з Лойоли, які триватимуть із 9 по 13 травня 2023 року в м. Івано-Франківську (для чоловіків) та в м. Бурштині (для жінок).

Ця духовна практика дозволяє:

– краще пізнати Бога, щоб більше Його любити;

– відкрити Божу волю щодо себе та укріпитися, щоб слідувати за нею;

– відновити духовні сили;

– впорядкувати духовне життя;

– зробити чи осмислити свій життєвий вибір.

Не зважаючи на те, що ці вправи були створені святим майже п’ять століть тому, вони ніяк не втратили своєї актуальності в наш час і є найкращою допомогою в «реанімації» духовного життя. Доказ цьому – ствердження верховних ієрархів вселенської Церкви:

– папа Пій ХІ стверджував, що “Вправи святого Ігнатія є завершеним кодексом законів, яким належить користуватися всім добрим солдатам Христа”;

– святий Іван Павло ІІ проголосив, що “для більшої слави Бога і для спасіння душ, доброта Творця, у своєму дивовижному плані, уділила Церкві особливу допомогу через святого Ігнатія з Лойоли з необмеженим розвитком Духовних Вправ”.

Для чоловіків/хлопців вправи проводитимуться у чоловічому монастирі Згромадження Воплоченого Слова за адресою: Івано-Франківськ, с. Крихівці, вул. Вербова 12.
Для запису звертатись:
о. Антоній Вацеба
antoniovatseba@ive.org
0966574389

Для жінок/дівчат вправи проводитимуться у жіночому монастирі сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара у Бурштині за адресою: Бурштин, вул. Т. Шевченка 57
Для запису звертатись:
с. Марія Духа Святого
c.sanjose@servidoras.org
0968217713