Анонс! Вперше у цьому році відбудуться нічні чування у Відпустовому центрі Симеона Лукача

У ніч з 29 на 30 січня у Відпустовому центрі блаженного священномученика Симеона Лукача, що в с. Старуня, Богородчанського району, відбудуться традиційні нічні чування. Цього разу проповідником буде Владика Максим Рябуха, Єпископ-помічник Донецького екзархату УГКЦ, СДБ.

«У Новому році запрошуємо на молитовні чування з новим єпископом УГКЦ!», — зазначають на фейсбук-сторінці Відпустового центру блаженного Симеона Лукача.

Владика Максим отримав єпископську хіротонію 22 грудня 2022 р. у Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Головним наміром перших в році нічних чувань стане молитва за перемогу та мир у нашій Батьківщині-Україні.

Традиційно нічні моління розпочнуться о 17:00 год молитвою Вечірні. Опісля паломники також помоляться молебень до блаженного Симеона Лукача. Серед іншого в програмі чувань заплановані молитви на оздоровлення та благословення мощами нашого блаженного Симеона.

Окрім того, всі присутні візьмуть участь у молитві на Хресній Дорозі. В часі молитви вірні дивитимуться на Ісуса, який добровільно переносить муки, зневагу, осуд та розп’яття. Для кожного є надзвичайно важливо також єднатися з нашим Господом, роздумуючи над власним життям.

Кульмінацією нічних чувань традиційно стане Архієрейська Божественна Літургія. Кожен молитовний блок буде перериватися на цікаву науку від проповідника – Владики Максима.

Програма чувань:
17:00 – Вечірня
17:40 – Наука
18:10 – Молитви на оздоровлення, благословення мощами
18:20 – Молебень до блаженного Симеона Лукача (під час молебню вірні підходять до ікони, священники помазують освяченим єлеєм)
18:50 – Хресна Дорога. Хода зі свічками
20:00 – Архієрейська Божественна Літургія, проповідь
21:30 – Завершення чувань. Молитва відпусту, посвячення речей релігійного вжитку, благословення свяченою водою.

Протягом чувань буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж мати духовну розмову із душпастирями Івано-Франківської Архієпархії.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві онлайн за посиланням:

Facebook – https://bit.ly/2GfBoCn

Джерело