Анонс! У Старуні відбудеться проща молоді за мир в Україні

З нагоди святкування Всесвітнього дня молоді у суботу, 12 серпня, відпустовий центр блаженного священномученика Симеона Лукача організовує прощу для молодих активних християн Богородчанщини.

«Спільна молитва здатна творити чудеса, і усі українці мріють про одне єдине. Тож, наш відпустовий центр спільно з Богородчанською селищною ТГ вирішили зібрати молодих прочан для спільної молитви за заступництвом блаженного Симеона», — пишуть на офіційних Інтернет-ресурсах відпустового місця.

Молитовна програма розпочнеться з науки про священномученика Симеона Лукача, його життя та відважність у захисті нашої Церкви, продовжуючи молебнем до блаженного.

«Ми хотіли б поділитись з молодим поколінням прикладом життя нашого Симеона Лукача, який проявляв непохитність віри, велику людську жертовність та вміння служити для своїх ближніх», — йдеться у дописі.

Далі відбудеться святкова Божественна Літургія, після чого прочани почують науку від проповідника. Усі учасники прощі матимуть змогу приступити до Святого Таїнства Покаяння для більшого єднання з Богом.

Пригадаємо, що відпустове місце відоме також своїми прекрасними краєвидами, що відкриваються згори паломницького центру, де проходитиме молитва.

Початок об 10:00 год.

Запрошуємо до паломництва!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ