Анонс! Чування у Старуні очолить Владика Василь Тучапець

У середу, 29 листопада, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що у Старуні, нічні моління очолить Екзарх Харківський, Голова відділу соціального служіння УГКЦ Владика Василь Тучапець.

За словами організаторів дійства, відпустове місце налаштовує паломників на молитовну тишу, закликає до роздумів та укріплення у своїй вірі до Господа. Усіх паломників, окрім молитви, очікують науки від запрошеного проповідника — Владики Василя Тучапця. Єпископ очолює Екзархат, який знаходиться у місті, що постійно переживає обстріли та інші небезпеки від ворога. Єпарх поділиться власним досвідом служіння у часі війни. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Відпустового центру.

«У сьогоднішніх непростих реаліях і постійному стресі буває складно відволіктися від тривоги. Тільки Бог вміє заспокоювати наші серця, даючи свій мир. І Він запрошує кожного особисто прибігати до Нього такими, якими ми є в різних обставинах життя: «Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. Візьміть ярмо моє на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, тож знайдете полегшу душам вашим» (Мт. 11, 29)», — йдеться у дописі.

Програма чувань:

18.00 — Вечірня в храмі свв. апп. Петра і Павла

18.45 — Наука Владики Василя

19.15 — Молитви на оздоровлення

19.25 — Молебень до блаженного Симеона, помазання єлеєм

19.45 — Освячення води

19.50 — Хресна дорога

20.30 — Архієрейська Божественна Літургія, молитва відпусту

21.30 — Посвячення релігійних речей, благословення освяченою водою

«Найсильніша молитва — спільна! Тому, запрошуємо вас, ваших близьких та друзів, на листопадові нічні чування. Господь чекає на вас у Відпустовому центрі блаженного Симеона, за заступництвом якого ми, як і щомісяця, проситимемо нашого Бога про справедливий мир для нашої країни, наших домівок та для кожного з нас зокрема», — закликають священнослужителі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ