Франківський Карітас передав обладнання для праці з внутрішньо переміщеними особами

Нещодавно Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ передав обладнання для волонтерської ініціативи «Ті, що йдуть по дорозі з тобою» в рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб в Івано-Франківській області».

Громадська організація «Молодь у дії» у співпраці з громадською організацією «Чисті серця Калуш» об’єднала молодих та ініціативних людей, які допомагатимуть соціально інтегруватись внутрішньо переміщеним особам.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Карітасу.

Через ситуацію, яка склалася внаслідок війни, жінки та діти потребують комплексної, системної соціально-психологічної підтримки. З цією метою в рамках реалізації ініціативи учасники цільової групи отримають як соціальну, так і психологічну допомогу.

У рамках ініціативи будуть проводитись такі заходи:
— Майстер-класи з плетіння вервичок
— Вправи для стабілізації психоемоційного стану
— Арт-терапевтичні активності

«За результатами участі в ініціативі у жінок відновиться почуття безпечності, бажання і ресурси для підтримки та покращення взаємостосунків з дітьми та чоловіками, які зараз знаходяться на війні. Діти та підлітки стабілізують свій психоемоційний стан, отриманий досвід поширюватимуть серед членів своїх родин та однолітків», — зазначають у благодійній організації.

Дана ініціатива була підтримана донорами проєкту УВКБ ООН на комітеті з розгляду волонтерських ініціатив.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ