Анонс! Чернеча Родина Воплоченого Слова запрошує молодь на «Дні формування»

Чернеча родина Воплоченого Слова запрошує старшокласників та студентів віком 16+ на «Дні формування для молоді», що відбудуться з 11 по 14 квітня у с. Яблуниця Івано-Франківської області.

Захід проходитиме у карпатському відпочинковому комплексі «Дитяче селище Яблуниця» Релігійної Місії «Карітас Спес».

«Сьогодні як ніколи християнська молодь повинна усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. На превеликий жаль, сьогодні наше суспільство, через знецінення моральних принципів, дедалі частіше наражається на небезпеку секуляризації й бездуховності», — йдеться у дописі.

Дана зустріч спрямована саме на те, щоби виховувати глибоко свідому молодь, яка зможе протистояти всім викликам сьогодення, зростаючи у любові й милосерді до потребуючих та зі сміливістю пропагувати та свідчити справжні загальнолюдські та християнські цінності власним життям.

На молодь очікує справжній християнський вишкіл. У програмі «Днів формування» заплановані цікаві конференції на актуальні теми, зокрема «Захист сімʼї», «Покликання та життєвий вибір», «Небезпечні філософські ідеології сучасності», «Історія та роль Церкви у суспільстві» та багато інших цікавих і водночас важливих для молоді аргументів. Окрім конференцій, на молодь чекатиме дружня тепла та молитовна атмосфера.

Зареєструватись на участь у «Днях формування» можна за посиланням на електронну форму.

За додатковою інформацією звертайтесь: +380966574389 о. Антоній Вацеба, ВС.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ