Активний молитовний вікенд парафіян села Куропатники

У суботу, 12 серпня, діти і молодь парафії влкмч. Параскевії, що у селі Куропатники, Бурштинського протопресвітеріату, звершили паломництво до храму святої Анни, що знаходиться у місті Борислав.

Там молоді люди молилися на Святій Літургії та мали нагоду приступити до Таїнства Пресвятої Євхаристії. Опісля юні паломники отримали благословення мощами святих Божих угодників.

По дорозі назад мандрівники відвідали дельфінарій, що у місті Трускавець.

Наступного дня, у неділю, 13 серпня, у селі Куропатники відбулися молитовні чування у світлі Фатімських об’явлень. Вірні молилися Хресну Дорогу, панахиду, вервицю та брали участь у Божественній Літургії й молебні до Пресвятої Богородиці. На завершення чувань звершили водосвяття, а всіх присутніх поблагословили освяченою водою.

В понеділок, 14 серпня, молодь із сіл Куропатники, Озеряни та Яблунів здійснили велопрощу до релігійно-історичного центру «Гора над Дністром», що знаходиться у селі Новий Мартинів.

Подолавши шлях на велосипедах, юні паломники прибули до храму св. Миколая, де молилися на Святій Літургії.

Моління очолив о. Богдан Коцовський у співслужінні о. Володимира Кліща й о. Дмитра Белея. На завершення настоятель храму о. Ярослав Озарків привітав учасників велопрощі та благословив усіх мощами св. Миколая й св. Йоана Хрестителя.

На подвір’ї біля храму молодь активно провела час, граючи різноманітні ігри й беручи участь у бансах та конкурсах. Підкріпившись смачним обідом, учасники велопрощі повернулися додому. 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ